Obchodní ředitel

Jsi obchodník a leader tělem i duší? Je strojírenství Tvou zálibou nebo dokonce vášní? Budovat obchodní vztahy je pro Tebe prioritou? Pak Tě rádi přivítáme v našem nově vznikajícím týmu pro CZ-AUTO SYSTEMS!

  

Na čem budeš pracovat? 

Ve své roli budeš zodpovědný za řízení obchodního týmu, budeš tvořit obchodní plán a obchodní strategii. Tvoje portfolio budou stávající zákazníci, budeš mapovat trh a vyhledávat nové obchodní příležitosti. Budeš pracovat s reporty od nastavení cenové politiky přes kalkulaci až po vyhodnocování ziskovosti.


Jakého kolegu hledáme? 

Jsi rozený komunikátor - umíš jednat se zákazníky a odprezentovat svou nabídku na první dobrou.
Orientuješ se v tvorbě obchodní strategie a business developmentu.
Vynikáš v manažerských schopnostech.
Znáš strojírenský trh a praxi na obdobné pozici máš alespoň 3 roky.
Absolvoval jsi VŠ technického, obchodního nebo ekonomického směru.
Jsi schopen vést obchodní jednání v angličtině či němčině.
Rozumíš si s PC a MS Office.
Rád cestuješ.
Jsi cílevědomý, zodpovědný a máš týmového ducha.

Na oplátku nabízíme?

Tvoje odměna bude do velké míry závislá na Tvém výkonu. Dostaneš služební vůz, notebook a mobil. Do organizace práce Ti nebudeme zasahovat, svou práci si rozdělíš mezi svůj tým, zákazníky a home office.

Máme benefity, které určitě využiješ (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, sickdays, pružná pracovní doba), řada slev - firma Datart, Čedok, Araver.

Nastup k nám ihned, případně se dohodneme.Zaujala vás tato nabídka? Chcete více informací o této pozici, náplni práce a benefitech, které nabízíme? Ozvěte se našemu personálnímu oddělení. Nábor má na starost Soňa Sípková.

Soňa Sípková
Personalistka CZ-AUTO
Telefon: +420 572 654 442
Mobil: +420 731 020 131
E-mail: sipkova@cz-auto.com